Mít každý týden čerstvou zeleninu, bylinky a občas i trošku ovoce? To je sen, který vám hodláme od letošního roku plnit!

Ředkvičky
Ředkvičky

Od jara do pozdního podzimu pro vás nově chystáme farmářské bedýnky. Jejich obsah se bude samozřejmě v průběhu sezóny měnit podle toho, co zrovna bude v poli a v sadu k utržení. Chystáme si vás rozmazlovat různými druhy hlavně plodové zeleniny, kterou v běžné obchodní síti nekoupíte.

Papriky
Papriky

A co je nejdůležitější – naše zelenina i ovoce roste bez chemie. Hnojíme pouze hnojem a hlavně kompostem. Využíváme pomoci meziplodin ke zlepšení stavu půdy. Plodiny vhodně kombinujeme tak, aby si navzájem pomáhaly. A výsledek? Ten můžete ochutnat už od cca půlky května!

Květ cukety
Květ cukety

Jelikož se jedná o první a tudíž trošku zkušební sezónu, nechceme ani vás ani sebe zavazovat k předplatnému! Co ale chceme, abyste vyjádřili svůj zájem o týdenní nebo dvoutýdenní pravidelný odběr. Odběr můžete kdykoliv zrušit či pozastavit (alespoň 1 den dopředu), a pak opět obnovit.

Pravidelní odběratelé budou mít jistotu, že svou bedýnku vždy dostanou. Ale i tak se může stát, že např. při dlouhodobých deštích budeme nuceni odběr posunout nebo zrušit…. Což se samozřejmě vždy dozvíte dopředu 😉 Pokud vypěstujeme víc zeleniny, rádi nabídneme navíc nebo někomu dalšímu.

Třešně
Třešně

Odběrové dny: úterý nebo čtvrtek (16-18 hod.) u nás na farmě Jivina 44, 294 14 Jivina (u Mnichova Hradiště). Budeme se snažit ještě najít i odběrové místo přímo v Mnichově Hradišti.

Cena:

  • cena jedné bedýnky bude 400,- Kč + záloha 50,- Kč za vratnou bedýnku (budeme si vyměňovat!), váha cca 5-7 kg
  • cena časně jarních bedýnek bude upravena dle obsahu (počítáme cca 150,- až 200,- Kč)
Farmářská bedýnka
Farmářská bedýnky